Kariéra

Aktuální volné pozice

AUTOMECHANIK

AUTO HELUS v Kaznějově otevírá nový provoz, rozšiřuje a modernizuje stávající prostory autoservisu.
Do nových dílen přijememe další odborníky na opravy dopravní, zemědělské a stavební techniky.
Práce v nejmoderněji vybaveném servisu na špičkové evropské úrovni, klimatizované pracoviště, firemní benefity.
Přijímáme automechaniky, autoelektrikáře, diagnostiky, autoklempíře. Nástup možný ihned.

PRODEJCE STAVEBNÍ A ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY

Náplň práce:

  • Aktivní prodej techniky
  • Aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků ve svěřeném regionu
  • Vyhotovování kompletních nabídek a jednání se zákazníky
  • Samostatné vedení obchodních případů, jejich evidence
  • Spolupráce při marketingových aktivitách  - výstavy, exkurze u výrobců techniky
  •  Sledování vývoje, trendů, novinek a konkurence v odvětví

 Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti obchodu se zemědělskou technikou výhodou
  • výborné komunikační, organizační a prezentační dovednosti
  • výrazně pro zákaznicky orientovanou osobnost s reprezentativním vystupováním
  • časovou flexibilitu, samostatnost a ochotu učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B, sk. T výhodou
  • kladný vztah k zemědělské a stavební technice

 Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení (provize)
  • služební vozidlo, telefon, notebook
  • flexibilní pracovní doba
  • zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
  • možnost osobního rozvoje a profesního růstu: produktové školení
  • stabilní zázemí prosperující společnosti zázemí silné stabilní společnosti

Místo výkonu práce: pobočka Kaznějov
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
V případě zájmu pošlete životopis na adresu berankova@autohelus.cz, nebo volejte 373 333 361
ADMINISTRATIVNÍ SÍDLO:
Auto Helus s. r.o.
Luční 168/32
301 00 Plzeň
POBOČKY FIRMY
Kaznějov, Ejpovice, Sokolov, Most

Pracovní dny: 7:00 - 19:00
Sobota: 7:00 - 12:00